Сторони трикутнака відносяться як 2х:3х:5х а периметр дорівнює 180 знайти сторони трикутника​


Ответы на вопрос

Отвечает Котина Соня.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Приймаємо за х відрізок,який складає 1 частину.

Тоді а=2х,в=3х,с=5х.

Р=а+в+с

180=2х+3х+5х

180=10х

х=180÷10

х=18 см

а=2×18=36 см

в=3×18=54 см

с=5×18=90 см