2. Розв'яжи задачу. Турист їхав на велосипеді а год зі швидкістю 12 км/год і плив на човні b год

зі швидкістю 6 км/год. Скільки всього кілометрів подолав турист? » Склади вираз та обчисли його значення, якщо a = 3 год; b= 2,5 год.

Ответы на вопрос

Отвечает Мелихов Митя.

Відповідь:

12а+6б=12×3+6×2.5=51км