Допоможіть знайдіть значення виразу 4*(8a+3b)-2*(16a-k), якщо b= -4,8, k=-8, a= 4,5


Ответы на вопрос

Отвечает Кротова Ксюша.

4 · (8а + 3b) - 2 · (16a - k) = 32a + 12b - 32a + 2k = 0a + 12b + 2k

якщо b = - 4,8, k = - 8, а = 4,5

0 · 4,5 + 12 · (-4,8) + 2 · (-8) = 0 - 57,6 - 16 = - 73,6

Вiдповiдь: (-73,6).