У класі 32 учня.Скількома способами можна сформулювати команду із 4 учнів для участі у олімпіаді ?​


Ответы на вопрос

Отвечает Bashirova Veronica.

Ответ:

35960 способов

Пошаговое объяснение:

количество сочетаний:

n = C_{32}^4 = \dfrac{32!}{4!*28!}=\dfrac{29*30*31*32}{2*3*4}  =29*10*31*4=35960