Два гоночних автомобілі, відстань між якими була 660 км, одночасно виїхали назустріч один перший

автомобіль їхав зі швидкістю 100 км/год, а другий - 120 км/год. Через скільки годин вони зустрілися?​

Ответы на вопрос

Отвечает Девяшина Анжелика.

Ответ:

через 3 часа

Пошаговое объяснение:

1) 100 + 120 = 220 (км/ч) - скорость сближения

2) 660 : 220 = 3 (ч) - до встречи

Отвечает Горбаков Александр.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1) 100+120=220(км/год) -швидкість зближення,

2) 660 ÷ 220= 3 (год)