ПОМОГИТЕ. Кулпынай тосап кайнату ушин онын 3 болигине 4 болик кант косылады. 8 килограмм 400 грамм

тосап кайнату ушин канша кулпынай алу кажет?​

Ответы на вопрос

Отвечает Визинский Александр.

Ответ:

4+3=7

8кг400г=8400г

8400÷7=1200

1200×3=3600кулпынай

1200×4=4800кант