Розв'яжи задачу арифметичним або алгебраїчним методом або алгебраїчним методом із 56м тканини

швачки пошили 8 комплектів постільної білизни. Скільки потрібно метрів тканини, щоб пошити 3 такі комплектів?

Ответы на вопрос

Отвечает Кондратьев Фёдор.

56м -8 комплектів

х - 3 комплекта

х=56×3/8=21(м)

Пошаговое объяснение:

х-скільки потрібно метрів тканини, щоб пошити 3 комплекта