На пошиття 3 комплектів постільної білизни використали 60 м сатину. Скільки метрів сатину потрібно

для пошиття 4 таких комплектів?

Ответы на вопрос

Отвечает Черемных Тарас.
1) 60 / 3 = 20 (м)- для 1 комплекту
2) 20 * 4 = 80 (м)- для 4 комплектів