Розв'яжи задачу арифметичним або алгебраїчним методом . Із 56 м тканини швачки пошили 8комплектів

постільної білизни. Скільки потрібно метрів тканини, щоб пошити 3 такі комплекти?

Ответы на вопрос

Отвечает Ишметова Карина.

1 способ (арифметический).

1) 56 : 8 = 7 (м) - расход ткани на пошив одного комплекта белья;

2) 7 · 3 = 21 (м) - столько ткани потребуется для пошива трёх таких комплектов.

Выражение: 56 : 8 · 3 = 21.

2 способ (алгебраический).

Пропорция: 56 м - 8 комплектов

                     х м - 3 комплекта

х = 56 · 3 : 8 = 21 (м) - столько ткани потребуется на три таких комплекта.

Вiдповiдь: 21 м.