підкажіть. Із 32 м тканини пошили 8 підковдр. Скільки таких підковдр можна пошити із 60 м тканини?

Скіль- ки метрів тканини знадобиться, щоб пОШИТИ 115 таких підковдр?​

Ответы на вопрос

Отвечает Александрова Елизавета.

Ответ:

з 60м-15 підковдр.Щоб пошити 115 підковдр потрібно 460 м.

Пошаговое объяснение:

1) 32:8=4м (на 1 підковдру)

2) 60:4=40:4+20:4=10+5=15 (підковдр) з 60м

3) 115*4=460 м