Одне число більше другого в 11,5 рази(-ів), середнє арифметичне цих двох чисел дорівнює 38.

Знайди ці числа.

Ответы на вопрос

Отвечает Романенкова Маша.

Ответ:

6,08; 69,92

Пошаговое объяснение:

a1 = x

a2 = 11,5x

(a1+a2)/2 = 38

(x+11,5x)/2 = 38

6,25x = 38

a1 = x = 6,08

a2 = 11,5x = 11,5 * 6,08 = 69,92

Отвечает Пташинская Анюта.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

(x+x+11,5)/2=38

(2x+11,5)/2=38

(4x+23)/4=38

4x+23=152

4x=129

x=129/4