На лузі діти зірвали 21 ромашку для букета вчительці. Троє хлопчиків зірвали по 5 квіток, а

дівчинка по 1. Скільки дітей рвало ромашки на галявині?

Ответы на вопрос

Отвечает Saenko Ruslana.

Ответ:

5 *3=15 мальчики сорвали 21-15=6 девочки 3+6=9 Ответ 9

Пошаговое объяснение: