На лузі діти зірвали 21 ромашку, 3 хлопчиків зірвало по 5 квіток, а дівчатка по 1. Скільки дітей

рваоо ромашки на галявині? План розв'язування

Ответы на вопрос

Отвечает Шаханова Аяулым.

1)Знаходимо кількість ромашок, що зірвали хлопчики 3×5=15

2)Знаходимо кількість дівчат21-15=6

3)Знаходимо загальну кількість дітей 6+3=9

Отвечает Маласов Михаил.

Ответ:

3*5=15

21-15=6

6+3=9

Ответ:9 дітей рвало ромашки на галявині

Пошаговое объяснение: