При якому значенні змінної c значення виразу (c-1,87)×5 дорівнює числу вчетверто меншому від 48,4


Ответы на вопрос

Отвечает Яночкин Ян.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

(c-1,87)×5=48.4:4

(c-1,87)×5=12.1

(c-1,87)=12.1:5

с-1.87=2.42

с=2.42+1.87

с=4.29