9. (2 бали) Доведіть, що чотирикутник ABCD з вершинами в точ 1 ках А(-3;-2), B(-2; 2), C(0;3),

D(-1;-1) — паралелограм.С Дано и Решением .​

Ответы на вопрос

Отвечает Пiгiй Наталя.

Відповідь:

1)7*5=35(св) - на 7 рядах

2)35+60=95(св)- усього

Покрокове пояснення:

Так у нас 5 світлин на кожному ряді і їх 7.значить на 1 ряді 5 світлин множимо 5 на 7 виходить 35 і додаємо 60 виходить 95 світлин усього

Отвечает Приставка Роман.
7*5=35
Ну я так думают