Спростіть вираз а-b+(b-c)+1,8 і знайдіть його значнння якщо а=0,2 b=-0.35 c =-3


Ответы на вопрос

Отвечает Половий Сергей.

Ответ:

5

Пошаговое объяснение:

a-b+b-c+1.8=a-c+1.8=0.2-(-3)+1.8=0.2+3+1.8=5