1.в арефметичній прогресії перший член дорівнює 3 . Знайдіть восьмий член прогресії якщо різниця

дорівнює 4.

Ответы на вопрос

Отвечает Кашин Даня.

Ответ:

31.

Пошаговое объяснение:

Перший член арифм. прогрес. - 3, Тоді:

Другий - 3 + 4 = 7,

Третій - 7 + 4 = 11,

Четвертий- 11 + 4 = 15,

П'ятий - 15 + 4 = 19,

Шостий - 19 + 4 = 23,

Сьомий - 23 + 4 = 27,

Восьмий - 27 + 4 = 31.

Або 3 + 7 * 4 = 3 + 28 = 31.