Площа прямокутного двору на якому стоїть будиночок Ведмедя,дорівнює 159.9 м2 а його довжина

15.6м.Знайди ширину двору та довжиеу паркану яким обгороджено двір.​Швидко хто може?

Ответы на вопрос

Отвечает Вайсберг Катя.

Ответ:

ширина прямокутного двору 10,25м

довжина паркану 51,7

Пошаговое объяснение:

задача роз'чується через рівняння.

оскільки ми знаємо площу і довжину ми зможемо дізнатися ширину через рівняння. щоб дізнатися площу нам треба ширину помножити на довжину. оскільки ми знаємо площу, а не знаємо ширину, то у рівнянні ми її позначемо через x. маємо таке рівняння:

x•15,6=159,9

x=159,9÷15,6

x=10,25

тепер перевіряємо: 15,6•10,25=159,9

довжина парку на буде шукатися, як і периметр. тобто треба додати всі сторони.

15,6+15,6+10,25+10,25=51,7

або

15,6•2+10,25•2=51,7