Iз двох мiст ,вiдстань мiж якими дорiвнюэ 140 км ,одночасно в протилежних напрямках виiхали два

автомобiлi.Швидкiсть руху одного з автомобiлей-80 км/год.Знайди швидкiсть руху другого автомобiля,якщо через 4 год вiдстань мiж ними становила 820 км.Розв'язати задачу рiзними способами.

Ответы на вопрос

Отвечает Саидов Идрис.

Ответ:

90 км/ч

Пошаговое объяснение:

1-й способ несложным действием.

(820-140)/4 -80=680/4 -80=170-80=90 км/ч

2-й способ уравнением.

x - скорость 2-го автомобиля, км/ч.

820-140=4(80+x)

680/4=80+x

x=170-80=90 км/ч