З двох пунктiв ,вiдстань мiж якими 40 км ,одночасно в протилежних напрямках виiхали колiсний i

гусеничной трактори .Швидкiсть колiсного трактора 30 км/год,а гусеничного -на 20 км/год менша.Через скiльки годин вiдстань мiж тракторами будет 120 км?

Ответы на вопрос

Отвечает Оганян Михаил.
30-20=10 (км/ч) скорость гусеничного
30+10=40 (км/ч) скорость удаления
120-40=80 (км) должны проехать
80:40=2 (ч)
ответ: через 2 часа между ними будет 120 км