Одного дня автомобіль проїхав 240 км З другого на 320 кг більше ніж першого а третього дня у 4 рази

менше ніж першого і другого разом Скільки кілометрів проїхав автомобіль третього дня. будь ласка короткий запис задачі

Ответы на вопрос

Отвечает Гречушкина Маша.

1-й день - 240 км

2-й день - ? на 320 км > чем в 1-й

3-й день - ? в 4 раза < чем в 1-й + 2-й

-------------------------------------------------------

1) 240 + 320 = 560 (км) - во второй день;

2) 240 + 560 = 800 (км) - за первые два дня вместе;

3) 800 : 4 = 200 (км) - в третий день.

Вiдповiдь: 200 км.