(ПРОШУ до 11:30; 27.03) Знайдіть рівняння дотичної до графіка функції у=f(x) в точці з абсцисою х₀,

якщо f(х)=2х²+3х, х₀= -1

Ответы на вопрос

Отвечает Хасанова Альмира.

\displaystyle y_k=f'(x_0)(x-x_0)+f(x_0)\\f(x_0)=2*(-1)^2+3*(-1)=-1\\f'(x)=4x+3\\f'(x_0)=4*(-1)+3=-1\\y_k=-1(x+1)-1=-x-2