Зараз йде контрольна з математики допоможіть розвязати будь ласка Допоможіть розвязати рівняння

-0,8у-2,6=2,2 Виконати дію зручним способом -0,5*37*(-2) 12*27-12*37 Сапростити вираз -2,5х*2у -4m+2n+6m-5n Знайди значення виразу -3m-(5m-2p), якщо р-4m=7

Ответы на вопрос

Отвечает Anarbek Merzhan.

1)-0,8y-2,6=2,2

-0,8y=2,2+2,6

-0,8y=4,8

y=-6

2)-0,5*37*(-2)=1*37=37

3)12*27-12*37=12(27-37)=12*(-10)=-120

4)-2,5x*2y=-6,25xy

5)-4m+2n+6m-5n=2m-3n

6)-3m-(5m-2p)

p-4m=7

-3m-5m+2p

p=7+4m

-3m-5m+2(7+4m)=-8m+14+8m=14