2. Знайдіть значення виразу 4(эх — 4y) - 8(4x - у) якщоx = -5, y = 0,8​


Ответы на вопрос

Отвечает Санникова Лена.

Ответ:

133.6

Пошаговое объяснение:

Підставимо значення x, та y:

4(-5 - 4 × 0,8) - 8(4×(-5) - 0,8)

4(-8,2) - 8(-20,8) = -32,8 + 166,4 = 133.6