З одного стадіону одночасно в протилежному напрямках виїхали два велосипедиста . Швидкість першого

велосипедиста 9км/гол а другого 10км/гол На якій відстані один від одного будуть через 5 год????

Ответы на вопрос

Отвечает Антонов Антон.

Ответ:

95 км

Пошаговое объяснение:

v1 = 9 км/г

v2 = 10 км/г

t = 5 г.

1) 9+10=19км/г

2) 19×5 = 95 км

Отвечает Ефимкина Вика.

Ответ:

а=9км/год

в=10км/год

расстояние равно 9*5+10*5=95 км

Пошаговое объяснение: