Яке рівняння дістанемо,помножимо обидві частини рівняння 1,5(Дробь)x+2=3,5(Дробь) на 5?


Ответы на вопрос

Отвечает Царев Женя.

Ответ:

Уравнениеx+10=3 (решение x=-7)

Пошаговое объяснение:

\frac{1}{5} *x +2=\frac{3}{5}  |*5

x+10=3

x=3-10

x=-7