Решите будьдаска задачу, човен плив 1,4 години за течією річки і 2,2 години проти течії. який шлях

подолав човен за весь час час руху, якщо швидкість течії дорівнює 1,7 километров в час, а власна швидкість човна 19,8 кілометрів в час? 5 клас. Математика Віддам 40 балів, сестра хоче щоб я допоміг але я сам нечего не розумію.

Ответы на вопрос

Отвечает Нагин Саша.

Ответ:

69,92 км

Пошаговое объяснение:

1,4(19,8+1,7)+2,2(19,8-1,7)=1,4·21,5+2,2·18,1=30,1+39,82=69,92 км