РОЗВ'ЯЗАТИ РІВНЯННЯ (2х-1)(4х²+2х+1)-(2х+5)(4х²-7)=41+х²​


Ответы на вопрос

Отвечает Гасай Диана.

(2х–1)(4х²+2х+1)–(2х+5)(4х²–7)= 41+х²;

(2х)³–1³ – (8х³–14х+20х²–35)= 41+х²;

8х³–1–8х³+14х–20х²+35 = 41+х²;

–1+14х–20х²+35–41–х²= 0;

–21х²+14х–7= 0;

21х²–14х+7= 0;

3х²–2х+1= 0

D= b²–4ac= (–2)²–4•3•1= 4–12= –8.

D<0 => Рівняння не має розв'язків, х∈∅.

Відповідь: розв'язків немає.