Одна майстриня за місяць повила 400 фартухів а інша на 100 фартухів більше. Десята частина всіх

фартухів черваного кольору. Скільки фартухів не червоні

Ответы на вопрос

Отвечает Сёмкина Настя.

Ответ:

450

Пошаговое объяснение:

400+100=500 (всі фартухи)

500:10=50 (фартухів червоного кольору)

500-50=450 (не червоних фартухів)