Вказати невідомий член арифметичної прогресії 4 ; 9; Х; 19; 24;... * 13 ; 17; 14; 12;


Ответы на вопрос

Отвечает Печерица Людмила.

d=a2-a1

d=9-4

d=5

an=a1+(n-1)d

a3=4+2*5=14

В-дь:невідомий член арифметичної прогресії 14