Умоляю помогите я уже час не могу зделать .два пішдваоходи вийшли з одного пункта у різних

напрямків яка відстань буде між ними через 30 хвилин,якщо швидкість одного пішохода 2,4км/год а другого 2,6 км/год

Ответы на вопрос

Отвечает Камидуллин Влад.

Ответ:

2,5 км

Пошаговое объяснение:

(2,4+2,6)·30/60=5/2=2,5 км