Розв'яжіть рівняння і запішіть відповідь добуток коренів(числом, без пробілів) 2х^2-5x+2=0


Ответы на вопрос

Отвечает Емельянова Виктория.

2x^2-5x+2=0 \\\\ D=(-5)^2-4\cdot 2\cdot 2=25-16=9=3^2>0\;,\;2\;kornya \\\\ x_{1\;,\;2}=\frac{5\pm \sqrt{3^2}}{2\cdot 2}=\frac{5\pm 3}{4} \\\\ x_1 = \frac{5-3}{4}=\frac{2}{4}=\frac{1}{2}=0.5 \\\\ x_2 = \frac{5+3}{4}=\frac{8}{4}=2 \\\\ - - - - - - - - \\\\ x_1 \cdot x_2 = 0.5 \cdot 2 =1 \\\\ Otvet:\;1.