3. Знайди: п'яту частину від 2 мціле, якщо його сьома частина становить 20 гвосьму частину від 4

т.число, дев'ята частина якого становить 40 мшосту частину від 3 дм 1ціле, восьма частина якого дорівнює 9десяту частину від 1 м​

Ответы на вопрос

Отвечает Качков Алмат.

Ответ: изи-изи

2м = 200 см итак: 200:5=40

1/5 от 2м = 40см

20г *7=140г      целое = 140

4т : 8 = кг

4000 кг :8=500 кг

40м*9=360м

3 дм : 6 =5см

30:6=5

9*8=72

1/10 от 1м = 10 см

1м=100см

100см:10=10см

Це як поклацати горішки для мене.

:)