Спростіть вираз 3,58а+0,02а+46 і знайдіть його значення,якщо а=1,5


Ответы на вопрос

Отвечает Вережников Андрей.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

3,58а+0,02а+46=3,6а+46

3,6*1,5+46=5,4+46=51,4