Спростіть вираз 3.58а+0.02а +46 і знайдіть його значення ,якщо а =1.5 поможіть пліз


Ответы на вопрос

Отвечает Конюхов Лев.

Ответ:

51.4

Пошаговое объяснение:

3.58а+0.02а+46=3.6а+46=3.6*1.5+46=51.4