Спростіть вираз 3,58а + 0,02а + 46 і знайдіть його значення, якщо а = 1,5.


Ответы на вопрос

Отвечает Жебель Оля.
3,58а+0,02а+46=3,6а+46                                                                                  Если а=1,5 ,то 3,6а+46=3,6*1,5+46=5,4+46=51,4