Другий член геометричної прогресії 1\28, а четвертий 1\7. Знайдіть третій *


Ответы на вопрос

Отвечает Кукса Павел.

Відповідь:

b2 = b1 *q

b4 = b1 * q3

b4 = b2 *q2

q2 = b4:b2 = 1/7 : 1/28 = 1/7 * 28/1 = 4

q = 2

b1 = b2 : q

b1 = 1/28 : 2 = 1/28 * 1/2 = 1/56

b3 = b1 * q2 = 1/56 * 4 = 1/14