Знайдіть суму коренів рівнянь: 4х=24+х і 4(х-3)=7х+12.


Ответы на вопрос

Отвечает Kravcov Denis.

Ответ:4x-x=24 і 4x-12=7x+12

3x=24 -3x=24

x=8 x=-8

Пошаговое объяснение: