У трапеції діагоналі дорівнюють 8 см и 5√3 см , а кут між ними -30° . Знайдіть площу трапеції​


Ответы на вопрос

Отвечает Лолев Дмитрий.

Відповідь:

      10\sqrt{3} см^2

Покрокове пояснення:

      S= \frac{1}{2}*d_{1}*d_{2}*sin\alpha= \frac{1}{2}*8*5\sqrt{3}*\frac{1}{2}= 2*5\sqrt{3}=10\sqrt{3} (см^2)