У три школи відправили 509 кг яблук, причому в першу школу відправили яблук у 7 разів більше, ніж у

другу, на 158 кг більше, ніж у другу. Скільки а в третю — кілограмів яблук відправили в кожну школу? ДОПОМОЖІТЬ!!!!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Денисенко Глеб.

Ответ:

В третю школу привезли 197 кг яблук

Пошаговое объяснение:

7х+х+158+х=509

9х=509-158

9х=351

х=39

1 школа 7х=39*7=273 кг

2школа х=39 кг

3 школа 158+х=158+39=197 кг