У рівнобічній трапеції основи 17 дм і7 дм, бічна сторона 13дм. ЗнайтиПлощу трапеції.​


Ответы на вопрос

Отвечает Дёминой Михаил.

Відповідь:

S=144дм²

Покрокове пояснення:

S=АД+ВС/2*h знайдемо висоту,АВ²-АК²=h²  h=√144=12(дм)

S=17+7/2*12=144дм²