Розв'язати рівняння 1/2x-2=5/6x-8


Ответы на вопрос

Отвечает Кириллина Даша.

Ответ:

х = 18 (Якщо х знаходиться не в знаменнику)

Пошаговое объяснение:

1/2х -2 = 5/6х -8

5/6х-1/2х=6

5-3/6х=6

1/3х=6

х = 18