Автобус і вантажна машина, швидкість якої на 19 км / год більша від швидкості автобуса, виїхали

одночасно назустріч одне одному із двох міст, відстань між якими складає 435 км. Знайди швидкості автобуса й вантажної машини, якщо відомо, що вони зустрілися через 3 год після виїзду.

Ответы на вопрос

Отвечает Степанов Павел.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

х - швидкість автобуса

х+19- швидкість вантажівки

(х+х+19)*3=435

3х+3х+57=435

6х=435-57

6х=378

х=63 км/год - швидкість автобуса

х+19 = 63+19 =82 км/год швидкість вантажівки