Площа прямокутника 162см.кв. Знайти сторони прямокутника, якщо одна з них удвічі більша за другу.​


Ответы на вопрос

Отвечает Самарский Дмитрий.

Ответ:

9 см і 18 см

Пошаговое объяснение:

Формула площі прямокутника:

S=a*b , де а і b -сторони прямокутника.

Якщо якщо одна з сторін удвічі більша за другу, то

а=2b

Тоді формула площі прямокутника буде виглядати як:

S=2*b*b\\ S=2b^{2}

Підставляємо числове значення площі у вираз, і знаходимо сторони

2b^{2} =162\\b^{2} =81\\b=9\\a=2*9=18