Користуючись теоремою, оберненою до теореми Вієта, установіть, чи є числа -2 і -3 коренями рівняння

х2+5х+6=0 Даю (25 балов)

Ответы на вопрос

Отвечает Кондриков Илья.

Ответ:

-2+(-3)=-5 х1+х2=-b в цьому випадку-(-5) =5

-2×(-3)=6 х1×х2=c в цьому випадку 6

Так це корені даного рівняння

Пошаговое объяснение: