На ділянці дороги заввдовшки 90 м школярам доручено посадити дерева так,щоб відстані між ними були

9 м. Яке найбільше число дерев можуть посадити школярі?Ответьте кто-то пожалуйста очень срочно!

Ответы на вопрос

Отвечает Шапоренко Ева.

90/9+1 = 10+1 = 11

+1, тому що на початку ділянки теж потрібно посадити одне дерево