Лісника поділив на карті ліс на три ділянки. Всього дерев 828. На першій і другій ділянці 558

дерев. На другій і третій ділянці 625 дерев. Дізнався, скільки дерев росте на кожній ділянці.

Ответы на вопрос

Отвечает Волошин Данил.

828-558=270 (на 3-й)

828-625=203 (на 1-й)

828-(270+203)=828-473=355 (на 2-й)