За 6 збірників задач заплатили 48 грн, а за 3 довідники - 27грн. На скільки гривень довідник

дорожчий від збірника?

Ответы на вопрос

Отвечает Самойлов Милан.

Відповідь:

довідник дорожчий за збірник на 1 грн.

Рівняння та пояснення:

48÷6=8 грн — коштує один збірник;

27÷3=9 грн — коштує один довідник;

9+8=1 грн — на скільки довідник дорожчий від збірника.

Отвечает Лисицын Иван.

Ответ:

если за 6 зборников заплатили 48 грн, то

48/6=8(грн/шт)-стоит зборник

27/3=9(грн/шт)-стоит справочник

9-8=1(грн)

Пошаговое объяснение: