Чому дорівнює шостий член геометричної прогрезії перший член якої дорівнює 4/7 а знаменник -1


Ответы на вопрос

Отвечает Бархатов Вадим.

Ответ:

-4/7

Пошаговое объяснение:

bₙ=b₁qⁿ⁻¹

b₆=b₁q⁶⁻¹=4/7 ·(-1)⁵=-4/7