Сторони прямокутника дорівнюють 8см і 15 см. Знайдіть діагоналі прямокутника . Дуже потрібно

СРОЧНОО ПППЖЖЖЖЖ

Ответы на вопрос

Отвечает Хомяк Лиза.

Нехай а=8 см, в=15 см, тоді діагональ с²=а²+в² за теоремою Піфагора.

с²=8²+15²=64+225=289; с=√289=17 см.

Відповідь: 17 см

Пошаговое объяснение: